AKTIVNÍ ODPOČINEK
V OKOLÍ PENZIONU

STARTOVNÍ POZICI JIŽ MÁTE JISTOU,
STAČÍ SE ROZHODNOUT KAM VYRAZÍTE TENTOKRÁT
RÁJ CYKLISTŮ

SINGLTREK

Singltrek nabízí 80 km přírodních cyklistických stezek rozdílné náročnosti pro celou rodinu. Singltrek je perfektní aktivitou pro rekreaci v přírodě. Singltrek se vlní mezi stromy, nikdy nevede příliš dlouho rovně ani z kopce ani do kopce.

BERZDORFER SEE

INLINE / LONGBOARD

Ať už preferujete brusle nebo longboard, stačí zajet k Berzdorfer See, které je od nás necelou hodinu jízdy. Po několika kilometrové vyjížďce na Vás pak čeká ještě koupání v průzračně čistém jezeře. Když od nás vyrazíte ráno, do svítání máte co dělat.

ODPOČÍVEJTE,
PO NÁROČNÝCH
DNECH NA NOHÁCH
-10 KM OD PENZIONU

plavecký bazén s pramenitou vodou
venkovní výřivka na terase
saunový svět
tepidárium
wellness

DETOXIKACE ORGANISMU

PRIVÁTNÍ SAUNA

Uvolněte se a nechte z těla společně s potem odcházet nejen toxické látky z krve a lymfatického systému, ale i stres a únavu. I Vy potřebujete jednou za čas pořádnou očistu.

— UVOLNĚTE SE
— UVOLNĚTE SE
KRÁSA JIZERSKÝCH HOR

OBJEVUJTE PŘÍRODU

Jizerské hory nejsou obyčejným pohořím. Svými rozlehlými lesy, seversky drsnou a přitom malebnou přírodou i krajinnou rozmanitostí si dokážou podmanit své návštěvníky, z nichž mnozí se sem trvale vracejí.

— VŠUDE KOLEM PENZIONU
— VŠUDE KOLEM PENZIONU

Pro lepší zážitek a jednodušší používání našeho webu používáme cookies. Tim, že jste na našich stránkách souhlasíte s našimi GDPR předpisy.